П`ятниця, 03.05.2024, 15:22
Головна » 2017 » Вересень » 3 » ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ
ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

Перший день осені, ти незабутній

Знову вересень кличе до школи

До незвіданих даль і доріг

Поспішаєм із ранішнім сонцем,

Щоб ступить на знайомий поріг.

Першого вересня у КЗ «Миляцький НВК» пройшло свято Першого дзвоника, яке сповістило учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Переглядів: 418 | Додав: milyach_nvk | Рейтинг: 0.0/0