П`ятниця, 26.04.2024, 21:23

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

МИЛЯЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Н А К А З

с. Миляч

30.06.2017                                                                                                                                                                         № 120

Про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого

майна, що перебуває на балансі навчально-виховного

комплексу та належить до комунальної власності Миляцької

сільської ради Дубровицького району Рівненської області»

та створення комісії з проведення конкурсу

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року, рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх шкіл» № 233 від 07 червня 2017 року у відповідності зі Статутом комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області»

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити у липні-серпні 2017 року конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області та перебуває у власності комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області»

2.Утворити комісію з проведення конкурсу в складі:

1) Охмак С.В. директора НВК, голова комісії;

2) Сало О.С., заступника директора, секретар комісії;

3) Томилович Л.І., бухгалтера НВК, член комісії;

4) Кухарець О.В., завгоспа, член комісії;

5) Приходька В.Г,, юриста сільської ради,член комісії (за згодою).

3. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області та перебуває у власності комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» (додається)

4. Оголошення про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області та перебуває у власності комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» розмістити на офіційному сайті комунального закладу «Миляцький НВК» до 31 липня 2017 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор С.Охмак

Додаток до наказу від 30.06.2017 року № 120

ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ

«ОГОЛОШЕННЯ

Комунальний заклад «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області», що знаходиться за адресою: 34133, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Миляч, вул. Шкільна, 277, оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області.

Коротка характеристика об’єкта оренди:

Будівля котельні (загальна площа 120,3 м2), представлена одноповерховою окремо розташованою будівлею котельні комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області», що знаходиться за адресою: 34133, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Миляч, вул. Шкільна, 277.

Балансоутримувач та організатор конкурсу:

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року;

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх шкіл» № 233 від 07 червня 2017 року.

Мета використання об’єкта:

Інше використання нерухомого майна (здійснення теплопостачання).

Для участі у конкурсі претендент подає:

1. Лист-заяву про участь у конкурсі;
  2. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

а) для учасниками на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів (завірені заявником);

- базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;

- за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

Конкурсні пропозиції подаються особисто учасниками конкурсній комісії протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Охмак С.В. – директор КЗ «Миляцький НВК», тел. 0966714341.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті в кабінеті директора КЗ 17 серпня 2017 року об 11.00 год.»

Директор С.Охмак