Вівторок, 23.04.2024, 15:16
Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності і Свободи «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки»
День Гідності і Свободи «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки»

День Гідності і Свободи

«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки»

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності і Свободи. В нашому НВК вшанували патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

21 листопада пройшло ряд заходів присвячених Дню Гідності і Свободи. У 5-11 класах були проведені виховні години «Україна гідна свободи», школярі мали змогу переглянути документальний фільм «Революція Гідності і Своботи: хроніка подій», представниками органів учнівського самоврядування Країни Молодого Покоління була проведена бесіда з молодшими школярами «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки». Міністри КМП намагалися прищепити любов молодшим школярам до Батьківщини, донести до них об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Вкінці бесіди вони подарували своїм наступникам державні прапорці. Маленькі українці впевнені, що ця боротьба велася за їхнє щасливе майбутнє.

Слава Україні! Слава Героям!

Переглядів: 527 | Додав: milyach_nvk | Рейтинг: 0.0/0