П`ятниця, 29.03.2024, 08:51
Головна » 2017 » Листопад » 6 » 02.11 2017р. в Перебродівському НВК був проведений семінар-практикум вчителів фізики та астрономії . Тема: «Розвиток творчих здібностей

02.11 2017р.

Тема: «Розвиток творчих здібностей учнів,виявлення обдарованих дітей шляхом застосування інноваційних технологій навчання.»

Вчителі відвідали урок-показ, проведений вчителем Демидовичем І.А., у 9 класі. Тема уроку «Заломлення світла на межі поділу двох середовищ. Закон заломлення світла.»

Після уроку вчителі заслухали доповідь вчителя Будимського НВК Полюховича А.М. «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом застосування інноваційних технологій навчання.», поділилися своїми методами активізації учнівської діяльності на уроках фізики. Обмінялися досвідом роботи з обдарованими дітьми.

Керівник ММО вчителів фізики та астрономії Кухарець М.А.

Переглядів: 653 | Додав: milyach_nvk | Рейтинг: 0.0/0